KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14487429
nr 1448 7429
Mariska Klammer
(f. 1877), Ungern
Oljemålning, Läsande flicka. Signerad, Olja på duk, 80x66cm, yttermått inklusive ram: 101x85cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:01:02
9/2 23:35:10